Dane kontaktowe

lodziarnia: 67-281-32-43

biuro: 502-395-776

biuro@lodyprawdziwe.pl

MLP Maes Anna

Żabostowo 1 64-810 Kaczory

NIP: 764-210-24-44

REGON: 572127163

/manufakturalodow

ING 58 1050 1520 1000 0090 6791 3930

Formularz kontaktowy

W tych punktach kupisz nasze lody:

Piła

1PLANETA CIAST

W centrum Piły na ul. 11 Listopada 36 jest takie miejsce, którego specjalnie nie trzeba polecać. Wszyscy wiedzą, że panuje tam JAKOŚĆ. Pod względem oferowanych lodów również ;-)

2Kawiarnia "Przytulna"

Kawiarnia w Galerii Handlowej "Kasztanowa" w Pile to już monument. Znana z dobrego ciacha, zacnej kawy, zmieniających się wraz z sezonem deserów no i oczywiście z najlepszych lodów w całej galerii. Jesteśmy zaszczyceni, że przyczyniamy się do tego sukcesu.

3Bar KARDAMON - Aqua Park

Obok kasy w pilskim Aqua Parku jest sympatyczny barek KARDAMON. Właścicielem jest przesympatyczny, bardzo znany w regionie szef kuchni JACEK. Zwracając dużą uwagę na jakość oferowanych produktów, postanowił posmakować naszych lodów i tak się zaczęło. Punkt czynny przez CAŁY ROK. Zapraszamy!!!

4Rodzina i Przyjaciele

Aleja Piastów 6 Lody i sobrety w 12 smakach

5PIŁA - Jeżdżący LODOWÓZ IV-VI i IX

Od początku kwietnia, kiedy robi się ciepło, zaczyna jeździć pilska "Krówka". Po Pile i okolicach jeździ ona aż do końca czerwca. Później, kiedy wszyscy wyjeżdżają na wczasy, "Krówka" zmienia region. Powraca ona do Piły w miesiącu wrześniu.

6WYSPIARZ - Budka - PARK NA WYSPIE

PIŁA - CENTRUM - lody z MLP w 6 smakach Budka na terenie Wyspiarza

Wrocław

1Jeżdżący lodowóz - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Wągrowiec

1Shop in shop w lodziarni - IV - IX

Shop in shop w lodziarni na ul. 11 Listopada 2c (osiedle Wschód)

2Budka przy ul. Reja 59 - IV - IX

Budka przy ul. Reja 59 (parking przy markecie Twój Market)

3Jeżdżący lodowóz - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Wałcz

1Jeżdżący lodowóz - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Swornegacie

1Jeżdżący LODOWÓZ - VII - VIII

W miesiącach wakacyjnych Sebastiana lub/i Martę można spotkać w różnych miejscach. Wystarczy dobrze posłuchać, kiedy gra znajoma muzyczka.

2SWORNEGACE Międzymostowa 1

W samym sercu wsi Swornegacie, przy brzegu Brdy znajdziesz pod jednym dachem restaurację, pokoje, sklep i lodziarnię, w której serwują nasze lody. Po dobrym spływie, dobrze zjeść najlepsze lody. Do zobaczenia na ulicy Międzymostowej 1!

Przechlewo

1Jeżdżący LODOWÓZ - VI - IX

Jeżdżący lodowóz

Drzewicz

1Jeżdżący LODOWÓZ - VI - IX

Jeżdżący lodowóz

Złocieniec

1Jeżdżący LODOWÓZ - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Poznań

11. Jeżdżący LODOWÓZ - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

2Dobra Pączkarnia Poznań 1

ul. Półwiejska 28 - tam w okresie od początku maja do końca września oprócz pysznych pączków, znajdziecie nasze pyszne lody - w ofercie 10 smaków

3Dobra Pączkarnia Poznań 2

Dąbrowskiego 26 - również i tam w okresie od początku maja do końca września oprócz pysznych pączków, znajdziecie nasze pyszne lody - w ofercie 10 smaków

Zamość

1Kawa na ławę

Rynek Wielki w Zamościu - miejsce przepiękne! Na Rynku nr 8 kawiarnia z duszą - Kawa na ławę, w której jakość stoi na pierwszym miejscu. Wyborna kawa, niesamowite wypieki z własnej pracowni, wyszukane herbaty... i najwspanialsze lody z MLP. Zapraszamy na gałkę w biegu lub na wyszukany deser - do przytulnego wnętrza lub na ogródek. Czynne cały rok :-)

łeba

1ŁEBA - ulica LEŚNA

Turysto drogi !!! Dzięki Bartkowi podczas spaceru po Łebie nie będziesz już musiał się zadowalać jakimiś tam zwykłymi lodami. Codziennie dowieziemy do tego punktu porcję tego co potrafimy najlepiej wypełnioną tym co kochamy najbardziej. Życzymy udanego urlopu! Punkt czynny od 20.06 do końca lata....

Ostrowice

1RANCZO W DOLINIE

Agroturystyka położona nad jeziorem Siecino. Pomiędzy Połczynem a Złocieńcem. Miejsce zarządzane z takim sercem i zaangażowaniem całej rodziny, że promienieje ciepłem nawet w chłodniejsze dni. Są pokoje i pole namiotowe, jest plaża, kajaki, konie i trampolina...jedzenie lepsze niż u babci, no i jest lodowóz, więc i lody są. Co prawda rano i wieczorem, ale goście tego miejsca będą je mieli w przypadku nagłej zachcianki nawet i w nocy ;-)

Damasławek

1Manufaktura Lodów Prawdziwych - DAMASŁAWEK

Na rynku w Damasławku podczas pięknej wiosny 2018 stanęła przyczepa. To już piąte miejsce naszego "słoneczka" - Sylwii, która z niespotykaną werwą prowadzi punkty z naszymi lodami. Pozytywna energia , wspaniały stosunek do klienta, higiena w punktach i zaangażowanie sprawia, że współpraca z "Słoneczkiem" to jedna wielka przyjemność <3 Adres: DAMASŁAWEK, Rynek 11

Charzykowy

1HOTEL Notera SPA Bory Tucholskie****

Charzykowy, ul. Wczasowa 1 Notera Hotel SPA to miejsce, w którym w szczególny sposób dba się o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne. Idea społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR –Corporate Social Responsibility) jest im niezwykle bliska. Dla nich, społeczna odpowiedzialność biznesu, to nie tylko troska o ochronę środowiska na każdym etapie prowadzenia działalności, ale także budowanie długofalowych relacji z najbliższym otoczeniem i kreowanie wspólnych wartości. Politykę CSR realizuje się na kilku płaszczyznach. W hotelu zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań pro ekologicznych, by minimalizować wpływ możliwych negatywnych skutków prowadzenia działalności na otoczenie. Wspiera się Gości w realizacji celów prozdrowotnych i pomaga im osiągnąć równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Oferują tam programy pobytu oparte na zasadach zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Pomagają niwelować negatywne skutki stresu. Nasze lody były więc jedynym prawidłowym produktem, który sze

2Przystań PRZY PLAŻY

Bezpośrednio przy charzykowskiej promenadzie w niedalekim sąsiedztwie Mariny znajdziesz przyczepę z naszymi lodami. Jest tak piękna i widoczna z daleka, że długo szukać nie będzie trzeba. Dostępne 10 smaków lodów.

Warszawa

1DOBRY SKŁAD LODÓW

Aleja Komisji Edukacji Narodowej nr 21 Niewielki punkt sprzedaży schowany wśród bloków na warszawskim Ursynowie. W towarzystwie naszych lodów oferowane są w nim również warte uwagi jakościowe miody. Zapraszamy!

2Pan z lodami - Mateusz w Krówce (Jeżdżący LODOWÓZ IV-IX)

Z Mateuszem i Asią znamy się już od roku 2005. To właśnie wtedy spotkały się nasze profesjonalne drogi. Najbardziej cenimy sobie ich sumienność, pracowitość, higienę i niesamowitą dbałość o klienta. Wspaniały produkt, jakim są bez wątpienia nasze lody, w ich rękach zyskuje jeszcze bardziej na wartości.

Ustka

1TU i TERAZ

Jeśli możemy być piękniejsi, niż jesteśmy, dlaczego by nie skorzystać z tej możliwości? I to w całkowicie naturalny sposób! Wystarczy pojechać nad morze – tamtejszy klimat bardzo szybko zadziała na nas tak, jak byśmy tego oczekiwali czy pragnęli. Dokąd wybrać się po piękno? Na przykład do Ustki. A tam na ulicy Marynarki Polskiej 73 znajdziecie przepiękną kawiarnię TU I TERAZ a w niej nasze lody i sorbety w dziesięciu smakach. Zapraszamy! Otwarte cały rok.

2NA FALI w usteckim porcie

Niedaleko kładki w porcie w Ustce na ulicy Bohaterów Westerplatte 19 jest kawiarenka NA FALI, w której znajdziesz asortyment naszych lodów. Czynne cały rok. Zapraszamy!

3MISTRAL (ten od najlepszych krówek na świecie)

Cafe MISTRAL na ulicy Kaszubskiej 9, to obowiązkowy punkt podczas wizyty w Ustce. Tam wytwarzana jest "KRÓWKA USTECKA" w różnych smakach, tam też jest przytulna kawiarenka, w której nie brakuje najlepszych lodów. Do zobaczenia w Mistralu! Przez cały rok, nie tylko latem.

Nakło

1Granda Bistro & Restaurant

Na ulicy Gimnazjalna 4 w Bistro Granda znajdziecie dobrą strawę i pyszne lody :-)

Wisła

1Jeżdżący lodowóz IV-IX

Lodowóz jeździ zarówno po Wiśle, jak i po okolicznych miejscowościach.

2Pijalnia Czekolady 1 Maja 66C

Zarówno w deserach jak i na wafelku na wynos znajdziecie nasze pyszne lody w sześciu smakach.

Stargard

1Lodziarnia NA GRODZKIEJ

Na rogu ulicy Grodzkiej i Władysława Łokietka już od trzech lat Dawid i Madzia dogadzają ile się da. Oprócz pysznych lodów znajdziecie tam uśmiech, dobre słowo i masę pozytywnej energii.

Rulewo

1Park Linowy hotelu HANZA PAŁAC

W bezpośrednim sąsiedztwie pięknego hotelu HANZA PAŁAC jest park linowy, a przy wejściu jest budka z naszymi lodami. Mniam, mniam!

Kruszwica

1Zajazd u Piasta Kołodzieja

Na ulicy Zamkowej 10 w Kruszwicy jest słodkie okienko. Asortyment jest bardzo szeroki, a wśród innych łakoci znajdziesz i nasze lody i sorbety w 10 smakach. Zapraszamy! To tylko 200 metrów od Mysiej Wieży.

Drawsko pomorskie

1Przystanek Krówka

Na ulicy kupieckiej w Drawsku Pomorskim znajdziesz słodki przystanek, w którym oprócz naszych lodów napijesz się pysznej kawy, lub zimnego shake'a. Są też gofry, desery lodowe, ciasta i wiele innych niespodzianek . Niezależnie od tego czy mieszkasz w pobliżu, czy Drawsko Pomorskie jest położone na Twojej trasie nad morze, warto robić tu przystanek.

Kaczory

1Lodziarnia KACZORY

Mówią, że najciemniej jest pod latarnią i szewc w podartych butach chodzi. Nic z tych rzeczy! W Kaczorach jest inaczej. Na ulicy Rzadkowskiej 2, naprzeciw basenu stoi budka z lodami a w niej między innymi nasze lody. Zapraszamy serdecznie!

Człuchów

1CZŁUCHÓW MOSiR przy plaży

W Człuchowie przy samej plaży w przyczepie specjalnie przystosowanej do sprzedaży lodów znajdziesz lody i sorbety w ośmiu smakach. Zapraszamy!

Czarnków

1Kawiarnia Kofeina

Na Placu Wolności 14 w samym sercu Czarnkowa znajduje się klimatyczna kawiarnia Kofeina. Znajdziecie w niej kawę, ciasto, gofry oraz nasze pyszne lody