Dane kontaktowe

lodziarnia: 67-281-32-43

biuro: 502-395-776

biuro@lodyprawdziwe.pl

MLP Maes Anna

Żabostowo 1 64-810 Kaczory

NIP: 764-210-24-44

REGON: 572127163

/manufakturalodow

ING 58 1050 1520 1000 0090 6791 3930

Formularz kontaktowy

W tych punktach kupisz nasze lody:

Piła

1"Rodzina i Przyjaciele"

PIŁA - CENTRUM - lody z MLP w 12 smakach Adres: Aleja Piastów 6

2Kawiarnia "Przytulna"

Kawiarnia w Galerii Handlowej "Kasztanowa" w Pile to już monument. Znana z dobrego ciacha, zacnej kawy, zmieniających się wraz z sezonem deserów no i oczywiście z najlepszych lodów w całej galerii. Jesteśmy zaszczyceni, że przyczyniamy się do tego sukcesu.

3Bar KARDAMON - Aqua Park

Obok kasy w pilskim Aqua Parku jest sympatyczny barek KARDAMON. Właścicielem jest przesympatyczny, bardzo znany w regionie szef kuchni JACEK. Zwracając dużą uwagę na jakość oferowanych produktów, postanowił posmakować naszych lodów i tak się zaczęło. Punkt czynny przez CAŁY ROK. Zapraszamy!!!

Wrocław

1Jeżdżący lodowóz - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Wągrowiec

1Shop in shop w lodziarni - IV - IX

Shop in shop w lodziarni na ul. 11 Listopada 2c (osiedle Wschód)

2Budka przy ul. Reja 59 - IV - IX

Budka przy ul. Reja 59 (parking przy markecie Twój Market)

3Jeżdżący lodowóz - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Wałcz

1Jeżdżący lodowóz - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Przechlewo

1Hotel Aubrecht Country Spa Resort****

Koprzywnica 4, Przechlewo Otoczony naturą w najczystszym jej wydaniu, pośród brzóz i sosen… w pobliżu niezwykle malowniczego jeziora Szczytno. Zanurzony w naturze... Luksusowy wypoczynek z dala od cywilizacji Urlop w wyjątkowym miejscu stworzonym dla wyjątkowych ludzi. W miejscu, które powstało we współpracy człowieka z naturą. Nad pięknym jeziorem, na prywatnej plaży, wyłącznie dla gości, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał a czas zwolni swój bieg w strefie SPA, gdzie cofnąć można swój zegar biologiczny, odmładzając ciało i wygląd dzięki zabiegom, czy w restauracji, gdzie czekają regionalne, zdrowe potrawy z naturalnych składników pochodzących często z prywatnych upraw i nasze lody wyprodukowane w zgodzie i z tą samą ideą, z którą prowadzone jest to miejsce.

2Jeżdżący LODOWÓZ - VI - IX

Jeżdżący lodowóz

Swornegacie

1Jeżdżący LODOWÓZ - VI - IX

Jeżdżący lodowóz

Drzewicz

1Jeżdżący LODOWÓZ - VI - IX

Jeżdżący lodowóz

Złocieniec

1Jeżdżący LODOWÓZ - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Poznań

11. Jeżdżący LODOWÓZ - IV - IX

Jeżdżący lodowóz

Zamość

1Kawa na ławę

Rynek Wielki w Zamościu - miejsce przepiękne! Na Rynku nr 8 kawiarnia z duszą - Kawa na ławę, w której jakość stoi na pierwszym miejscu. Wyborna kawa, niesamowite wypieki z własnej pracowni, wyszukane herbaty... i najwspanialsze lody z MLP. Zapraszamy na gałkę w biegu lub na wyszukany deser - do przytulnego wnętrza lub na ogródek. Czynne cały rok :-)

łeba

1ŁEBA - ulica LEŚNA

Turysto drogi !!! Dzięki Bartkowi podczas spaceru po Łebie nie będziesz już musiał się zadowalać jakimiś tam zwykłymi lodami. Codziennie dowieziemy do tego punktu porcję tego co potrafimy najlepiej wypełnioną tym co kochamy najbardziej. Życzymy udanego urlopu! Punkt czynny od 20.06 do końca lata....

Ostrowice

1RANCZO W DOLINIE

Agroturystyka położona nad jeziorem Siecino. Pomiędzy Połczynem a Złocieńcem. Miejsce zarządzane z takim sercem i zaangażowaniem całej rodziny, że promienieje ciepłem nawet w chłodniejsze dni. Są pokoje i pole namiotowe, jest plaża, kajaki, konie i trampolina...jedzenie lepsze niż u babci, no i jest lodowóz, więc i lody są. Co prawda rano i wieczorem, ale goście tego miejsca będą je mieli w przypadku nagłej zachcianki nawet i w nocy ;-)

Damasławek

1Manufaktura Lodów Prawdziwych - DAMASŁAWEK

Na rynku w Damasławku podczas pięknej wiosny 2018 stanęła przyczepa. To już piąte miejsce naszego "słoneczka" - Sylwii, która z niespotykaną werwą prowadzi punkty z naszymi lodami. Pozytywna energia , wspaniały stosunek do klienta, higiena w punktach i zaangażowanie sprawia, że współpraca z "Słoneczkiem" to jedna wielka przyjemność <3 Adres: DAMASŁAWEK, Rynek 11

Słupca

1SŁUPCA - OKOPOWA 3

Każdy w Słupcy wie gdzie jest cukiernia KANDULSKI, prawda? Torciki przepyszne, stoliczki i krzesełka, aby przysiąść choćby na chwilkę w przyjemnym lokaliku... i pyszne lody z MLP. Zapraszamy!

Grabówno

1Dworek KOPER w Grabównie

Dworek w Grabównie! Czy jest w okolicy pyszniejsze miejsce? Chyba nie. Czy są w Polsce lepsze kołduny w barszczu? Na pewno nie! Wszystko jest tu dopieszczone, a więc i lody w deserach są po prostu od nas :-)

Charzykowy

1HOTEL Notera SPA Bory Tucholskie****

Charzykowy, ul. Wczasowa 1 Notera Hotel SPA to miejsce, w którym w szczególny sposób dba się o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne. Idea społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR –Corporate Social Responsibility) jest im niezwykle bliska. Dla nich, społeczna odpowiedzialność biznesu, to nie tylko troska o ochronę środowiska na każdym etapie prowadzenia działalności, ale także budowanie długofalowych relacji z najbliższym otoczeniem i kreowanie wspólnych wartości. Politykę CSR realizuje się na kilku płaszczyznach. W hotelu zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań pro ekologicznych, by minimalizować wpływ możliwych negatywnych skutków prowadzenia działalności na otoczenie. Wspiera się Gości w realizacji celów prozdrowotnych i pomaga im osiągnąć równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Oferują tam programy pobytu oparte na zasadach zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Pomagają niwelować negatywne skutki stresu. Nasze lody były więc jedynym prawidłowym produktem, który sze

Warszawa

1DOBRY SKŁAD LODÓW

Aleja Komisji Edukacji Narodowej nr 21 Niewielki punkt sprzedaży schowany wśród bloków na warszawskim Ursynowie. W towarzystwie naszych lodów oferowane są w nim również warte uwagi jakościowe miody. Zapraszamy!

Ustka

1TU i TERAZ

Jeśli możemy być piękniejsi, niż jesteśmy, dlaczego by nie skorzystać z tej możliwości? I to w całkowicie naturalny sposób! Wystarczy pojechać nad morze – tamtejszy klimat bardzo szybko zadziała na nas tak, jak byśmy tego oczekiwali czy pragnęli. Dokąd wybrać się po piękno? Na przykład do Ustki. A tam na ulicy Marynarki Polskiej 73 znajdziecie przepiękną kawiarnię TU I TERAZ a w niej nasze lody. Zapraszamy! Już otwarte.

Nakło

1Granda Bistro & Restaurant

Na ulicy Gimnazjalna 4 w Bistro Granda znajdziecie dobrą strawę i pyszne lody :-)