Franczyza

Jako jedyni z niewielu w tej branży oferujemy lody własnoręcznie wytwarzane na bazie tradycyjnej receptury z wykorzystaniem naturalnych składników. Jesteśmy pod nadzorem Głównego Inspektoratu Weterynarii, co świadczy jednoznacznie o tym, że nasze lody są rzeczywiście naturalne. Barwniki, środki konserwujące lub sztuczne komponenty nie mają tu wstępu!

Świeża śmietanka i mleko dostarczane do Manufaktury Lodów Prawdziwych posiadają wszystkie atesty bezpieczeństwa żywności. MLP posiada pozwolenie oraz odpowiedni sprzęt do rzemieślniczej pasteryzacji pełnego mleka wraz z żółtkami. W naszej pracowni używamy wyłącznie żółtek jaj kurzych. Nie ma tu jaj w proszku ani jaj "z kartonu".

Koncept ten idealnie wpisuje się w coraz bardziej popularny trend zdrowszego odżywiania się i zwiększającą się świadomość Polaków. 

Niezależnie od tego czy chcesz otworzyć pokaźną całoroczną lodziarnię, niewielkie okienko, kupić lodowóz i stać się mobilnym, czy chcesz niewielki obiekt sezonowy w postaci budki, rowera lub rikszy jesteśmy zaszczyceni, że rozważasz zrobić to z nami. Chętnie pomożemy, nawet jezeli do tej pory stałeś wyłącznie po tej przyjemniejszej stronie lady ;-)